Residence Bohemia

Ideál městského bydlení na skvělé adrese

Hlavní město Praha

Bohdalecká 25

Prohlídky po domluvě

Jednoduchá smlouva

Vynikající investice

O projektu

Představte si, že byste mohli žít v srdci metropole, s možností procházky lesem kousek od domu, a přitom mít všechny výhody městského života na dosah ruky. Zní to jako sen, že? Ale co když Vám řekneme, že tento sen se může stát skutečností?

Vítejte v Residence Bohemia – místo, kde se snoubí moderní bydlení se skvělou lokalitou.

Residence Bohemia je unikátní bytový komplex, který nabízí osm luxusních bytů s terasami a předzahrádkami. Tady si můžete užít pohodlí soukromí svého domova, aniž byste museli opustit centrum Prahy. A co je nejlepší? Máte k dispozici vlastní kryté parkovací stání i možnost parkování s parkovací zónou v klidné ulici přímo u domu.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost žít v bytě, který splňuje veškeré vaše požadavky na komfort, pohodlí a bezpečnost. Zamilujete si svůj nový domov na první pohled.

Lokalita

Poloha Residence Bohemia je jednoduše ideální. Nachází se na Praze 10 pod Bohdaleckým kopcem, jehož téměř polovinu pokrývá Bohdalecký les – ideální místo pro romantické procházky či rodinné pikniky. V blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost: Kaufland s lékárnou (550 m), obchodní centrum Eden s fitness centrem, Tescem a mnoha dalšími obchody (1000 m), pošta (1600 m) či Thomayerova nemocnice (5000 m). Pro rodiny s dětmi je zde mateřská školka (450 m) a základní škola vzdálená pouhé 3 zastávky autobusem.

Pro milovníky sportu a přírody je v okolí Bohdalce spousta možností. Tyršův vrch nabízí zelené oázy klidu, rybník Hamr je ideálním místem pro letní grilování s přáteli a Hostivařská přehrada láká k odpočinku u vody. Sportovní areál Hamr nabízí tenisové kurty, squash, beachvolejbal a další aktivity, a nedaleko se nachází i sportovní areál SK Slavia Praha.

žižkovská věž

Vynikající dopravní dostupnost

Téměř přímo před domem budete mít zastávku autobusu Bohdalec vzdálenou pouhé 2 minuty chůze, z nichž můžete využít 5 různých linek. Jedna z nich Vás doveze na stanici metra A Želivského vzdálenou 7 minut, ze které budete v samotném centru Prahy za 10 minut. Tramvajové zastávky Slavia – Nádraží Eden a Chodovská jsou vzdálené pouze jednu zastávku. Pokud byste potřebovali metro C, na stanici Kačerov budete za 11 minut. Představte si, že žijete v bytě, který se nachází pouhých 8 minut chůze od vlakového nádraží Praha-Eden. Toto ideální umístění vám umožní snadno a rychle cestovat po celém městě a okolí. A co víc? Pokud jste vášnivý řidič, za necelých 10 minut se dostanete na Pražský okruh a otevře se vám cesta do všech koutů České republiky.

Bytová jednotka vám nabízí nejen možnost parkování v klidné ulici přímo u domu, ale také luxus vlastního krytého parkovacího stání. Už žádné hledání volného místa nebo obavy z poškození vašeho vozu.

Nenechte si ujít šanci žít v tomto exkluzivním prostředí. Residence Bohemia je ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohodlí a soukromí, aniž by museli opustit centrum Prahy. Neváhejte a přijďte se podívat na svůj nový domov!

bytů v domě

do centra Prahy

podlahové plochy

zhodnocení

interiér

Vybavení bytů

Byty jsou vybaveny prvotřídními zařizovacími předměty, které zaručují maximální komfort a pohodlí. Hliníková okna s izolačními trojskly zajišťují dokonalou izolaci a úsporu energie. Předokenní screenové rolety poskytují soukromí a ochranu před sluncem. Řízené větrání s rekuperací tepla udržuje příjemnou teplotu a čistý vzduch po celý rok, zatímco klimatizace vám umožní užívat si chladných letních dnů.

Bezpečnost je samozřejmě na prvním místě. Vstupní bezpečnostní bezfalcové dveře se skrytými zárubněmi NEXT SD 104 a výškou 2100 mm chrání váš domov před nezvanými hosty. Vnitřní interiérové dveře, bezfalcové s nadsvětlíkem, výška 2100 mm, lakované nebo HPL laminát, dodávají bytu moderní a elegantní vzhled.

Terasy jsou vybaveny přípojkou vody pro snadnou údržbu zeleně a osvěžení v horkých dnech. Koupelny a WC se pyšní nadstandardními zařizovacími předměty od značky Laufen, jako je cleanet, a velkoformátovou dlažbou pro luxusní pocit.

A konečně, kamerový systém s možností napojení na videotelefon vám umožní sledovat dění kolem domu a cítit se tak naprosto bezpečně.

Residence Bohemia

Tomáš Kučera

+420 234 710 333

tomas.kucera@bf.cz

Adresa residence

Bohdalecká 25
101 00  Praha 10

prohlídky po domluvě