Residence Bohemia

Nabídka obchodních prostor

Plocha 160,8 m²

Energetický štítek C

Napojení na PCO

Vytápění plyn/podlahové

Cena 15 276 000 Kč

Investujte s garantovaným výnosem

V Residenci Bohemia nabízíme k prodeji obchodně-administrativní prostor o podlahové ploše 160,8 m² situovaný v 1. nadzemním podlaží. Bezproblémové parkování je v klidné protilehlé ulici s fialovou zónou a vždy dostatečnou kapacitou. Prostor má skvělou vizibilitu z hlavní silnice a výbornou dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou.

Uzavřená nájemní smlouva na dobu určitou na 5 let garantuje roční výnos 6,5 %. Díky inflační doložce je investice chráněna před případným poklesem výnosů při očekávaném růstu hodnoty nemovitosti 3-5 % p.a.

Základní informace 

  • Celková plocha: 160,8 m²
  • Energetický štítek budovy: C – úsporná
  • Napojení na pult centrální ochrany
  • Vytápění: plyn/podlahové topení
  • Cena: 15 276 000 Kč
interiér
investice do nemovitostí v Praze

Vynikající dopravní dostupnost

Téměř přímo před obchodními prostory se nachází zastávky autobusů Bohdalec. Ze zastávek lze využít 5 různých linek. Jedna z nich Vaše potenciální zákazníky a klienty přiveze ze stanice metra A Želivského vzdálené pouhých 7 minut. Tramvajové zastávky Slavia – Nádraží Eden a Chodovská jsou vzdáleny pouze 5 minut chůze.  Na zastávku metra C (Kačerov) je to odsud 11 minut jízdy autobusem. Autem se za necelých 5 minut dostanete na Pražský okruh a otevře se Vám cesta do všech koutů České republiky.

Residence Bohemia

Tomáš Kučera

+420 234 710 333

tomas.kucera@bf.cz

Adresa residence

Bohdalecká 25
101 00  Praha 10

prohlídky po domluvě